Vill du veta mer om våra mässområden?

Peter Scott
Direktör Mässor och Möten
Industri och Livsstil
031- 708 81 73
peter.scott@svenskamassan.se

 

Lisa Callert
Affärschef
Livsstil
031-708 82 16
lisa.callert@svenskamassan.se

 

Magdalena Rönström
Affärschef
Samhälle
031-708 82 04
magdalena.ronstrom@svenskamassan.se

 

Ulrica Ramstedt
Affärsutvecklingschef Mässor och Möten inom Samhälle
031-708 81 59
ulrica.ramstedt@svenskamassan.se

Christopher Sunmo
Affärschef
Industri
031-708 80 05
christopher.sunmo@svenskamassan.se

 

Henrik Edman
Affärschef
Samhälle
031- 708 80 65
henrik.edman@kvalitetsmassan.se

 

Frida Edman
Mässansvarig
Bokmässan
031-708 84 10
fe@bokmassan.se

 

Farhad Lindén Kakavand
Affärsansvarig
Externa Mässor
031-708 81 44
farhad.kakavand@svenskamassan.se

Hitta hit

Svenska Mässan koncernen

Besöksadress: Mässans Gata / Korsvägen Postadress: 412 94 Göteborg

Telefon: 031-708 80 00

Hitta hit

Övriga ärenden?

Boka hotellrum: hotelreservations@gothiatowers.com
Biljettfrågor: tickets@svenskamassan.se
Kvarglömt/borttappat: konferensreception@svenskamassan.se
Ekonomi- och fakturafrågor: ekonomiextern@svenskamassan.se

Vill du boka ett mötesrum eller arrangera en konferens?

Kontakta Gothia Towers på conference@gothiatowers.com eller 031-708 83 90

 

ENTRÉER

Du kommer in enkelt på Svenska Mässan direkt från Korsvägen eller via gångbron från Lisebergs entré.

 

VILL DU VETA MER

OM EN MÄSSA?

Gå till vår kalender över samtliga våra mässor och klicka dig vidare.